WM Projekt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu  
  INTEGRACJA SYSTEMÓW STEROWANIA
  UKŁADY STEROWANIA I AUTOMATYKI
  PRZEMYSŁOWE INSTALACJE ELEKTRYCZNE

 O firmie

       Firma FUGO-Projekt powstała w 2009 roku. Od 25. października 2019. roku działamy pod firmą WM Projekt.
Głównym zakresem naszej działalności jest realizacja, w ścisłej współpracy z Inwestorami, wszelkich przedsięwzięć w branży elektrycznej i automatyki dla górnictwa odkrywkowego.

Podstawowym atutem firmy są jej pracownicy, będący zgranym zespołem projektantów elektryków i automatyków, mających za sobą wieloletnie doświadczenie związane z górnictwem odkrywkowym, placami przeładunkowymi i składowymi elektrowni, elektrociepłowni i portów w Polsce i za granicą (Indie, Serbia, Grecja, Niemcy, Bułgaria, Turcja, dawne ZSRR).

W okresie od roku 1969 do dnia dzisiejszego, jako pracownicy - znanych w branży górnictwa węgla odkrywkowego – firm:
- COBPGO POLTEGOR
- POLTEGOR-PROJEKT
- IGO POLTEGOR- INSTYTUT

braliśmy udział w realizacji ponad 100 kompleksowych projektów, obejmujących opracowania projektowe części elektrycznej, oprogramowanie i rozruch sterowników PLC dla maszyn górniczych, urządzeń transportu taśmowego i stanowisk dyspozytorskich. Wypracowane przez lata metody projektowania, oprogramowania i rozruchu w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie urządzeń elektrycznych i automatyki produkcji wiodących koncernów, stwarzają nam możliwość oferowania rozwiązań na światowym poziomie.

Podejmujemy się pracy w języku niemieckim, angielskim i rosyjskim.


 Aktualizacja:  2019.10.27